Arts-spilka


Фотографии

Хореогрфиямюзикл Мэрилин Монро

еатр мюзиклу «Комільфо» відкрив п’ятий сезон

Кияни мали можливість побувати на «Бродвеї» не покидаючи території України!

театр Комільфо

театр Комільфо

В стінах Центру культури та мистецтв МВС України 4 жовтня відбулася прем’єра мюзиклу «Broadway Show» у виконанні театру мюзиклу «Комільфо» («Comme il faut»).

Слова мюзикл і Бродвей нерозривно пов’язані. Кажеш мюзикл – думаєш Бродвей, кажеш Бродвей – думаєш мюзикл. Адже саме там, на цій головній театральній вулиці світу рано чи пізно з’являються всі мюзикли. Перенестися на пару годин в інший світ – світ мюзиклу відтепер можна в Києві! Весь Бродвей в одному залі!

Цього вечора до уваги глядачів були представлені фрагменти найпопулярніших мюзиклів провідних світових шкіл – Нью-Йорку, Лондону, Парижу, Москви. Серед них: Romeo et Juliette, Phantom of the Opera, Монте Крісто, Cats, Mozart L’Opera rock, Marilyn Monroe (Bombshell).

Не можна не сказати про емоційно насичені хореографічні постановки номерів та їх хореографа – Людмилу Теплюк, яка зуміла прикувати увагу глядачів до сцени до останньої хвилини мюзиклу. Не можна не сказати про чудові вокальні партії та вдало підібрану музику.

З нагоди нещодавньої річниці театру мюзиклу «Комільфо» (театру виповнилося п’ять років), ведучі влаштували конкурс, відібравши з залу двох людей, які мали в оригінальний метод музикально привітати театр з днем народження. Воістину вразило вітання хлопця в образі Мерлін Монро – зал заливався сміхом!
Для справжніх гурманів мюзиклу та тих, хто з ним познайомився вперше, це був просто чарівний вечір.

Особливо варто відзначити старання художнього керівника та головного режисера театру – Станіславу Лясоту, саме дякуючи їй ми змогли побувати на «українському Бродвеї». За її словами, якщо все буде добре, то протягом цього театрального сезону світ побачить перший україномовний мюзикл! Але всьому свій час.

Більше фото за посиланням

 Дмитро Колоша  та Марія Поливач

Фото: Марії ПоливачОбновлен 26 ноя 2014. Создан 27 авг 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником